Oferta » Projektowanie Instalacji Sanitarnych

projektowanie instalacji sanitarnych lublinNasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu inwestycyjnego branży projektowania instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowych dla wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych takich jak budynki: jednorodzinne, wielorodzinne, biurowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej.

Wykonujemy dokumentacje projektowe instalacji sanitarnych:

 

Projektowanie instalacji sanitarnych - gwarancja wykonania

Projektowanie instalacji sanitarnych jest naszą pasją. Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania zleconych nam prac. Wszystkie wykonywane przez nas dokumentacje posiadają wszelkie niezbędne uzgodnienia i opinie techniczne oraz są zgodne z najnowszą wiedzą techniczną, obowiązującymi normami i przepisami.

projektowanie instalacji sanitarnych lublinWyceny projektów instalacji sanitarnych sporządzamy każdorazowo indywidualnie w zależności od wielkości, stopnia skomplikowania budynku, rodzaju i ilości instalacji w jakie ma zostać wyposażony. Dzięki temu nasze oferty są dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb, a ceny zawsze bardzo korzystne.

Projektowanie instalacji sanitarnych - Ile to kosztuje?

Ofertę cenową otrzymają Państwo w ciągu jednego dnia od skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub faksem. Dane teleadresowe w zakładce. Zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie.

do góry strony 
  • Szybki kontakt

AIMEKO

ul. Topazowa 6/9
20-581 Lublin

godziny pracy od 7.00 do 17.00
Tel.:
kom.
606246576
600364590
E-mail:biuro@aimeko.pl

 

baner.pngaerovac.jpegmidea.jpegatlantic.jpegkaczmarek.jpegchigo.jpegtece.jpegTECHNAU.jpegkanthermjpeg.jpegJPR.jpegmitsubishi.jpegacv.jpegjunkers logo.jpeghewalex.jpeginwater.jpegSOTRA.jpegvaillant.jpegvissmann.jpegARISTON.jpegn1.jpg.jpg

miejsce na twoją reklamę

  • Newsletter

Chcesz dostawać najnowsze informacje?